Przejdź do głównej zawartości

WITAJCIE:)

WITAJCIE, MOI DRODZY.
BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE ZNOWU BĘDĘ MOGŁA SIĘ Z WAMI "SPOTYKAĆ" PRZYZNAM SZCZERZE, TĘSKNIŁAM JUŻ TROCHĘ ZA WAMI. JEDNAK TE PONAD 2 MIESIĄCE WAKACJI BYŁY MI POTRZEBNE, TROCHĘ WYPOCZĘŁAM, PONIEWAŻ BYŁAM W KILKU CIEKAWYCH MIEJSCACH, A CO NAJWAŻNIEJSZE BYŁAM TAM Z WSPANIAŁYMI LUDŹMI. ALE WYPOCZYNEK I CZAS RELAKSU MUSI SIĘ KIEDYŚ SKOŃCZYĆ, DLATEGO TEŻ DZISIAJ POSTANOWIŁAM, ŻE KONIEC OBIJANIA I WRESZCIE MUSZĘ NAPISAĆ COŚ DO WAS- WAS, ZA KTÓRYMI SIĘ STĘSKNIŁAM. Z NIEKTÓRYMI UTRZYMYWAŁAM STAŁY KONTAKT I JUŻ TROCHĘ WIEM CO SIĘ U WAS DZIAŁO;) U MNIE DZIAŁO SIĘ... DUŻO... BARDZO DUŻO... I POZYTYWNYCH I NEGATYWNYCH RZECZY , A ŻE Z NATURY JESTEM OSOBĄ, DLA KTÓREJ SZKLANKA ZAZWYCZAJ DO POŁOWY PUSTA, DLATEGO TEŻ NIE BĘDĘ SIĘ TO ROZPISYWAŁA NA TEMATY "CIĘŻKIE" TYLKO PRZEJDĘ DO KONKRETÓW:) CHCĘ WAS ZAPYTAĆ GDZIE SPĘDZILIŚCIE WAKACJE??? JESTEM BARDZO CIEKAWA. TEŻ JAK JUŻ WYŻEJ PISAŁAM Z NIEKTÓRYMI Z WAS MIAŁAM STAŁY KONTAKT I WIEM, ŻE NIE WSZYSCY MIELI URLOP, OCZYWIŚCIE CZĘŚC Z WAS" OBIJAŁA SIĘ " PRZEZ PEŁNE 2 MIESIĄCE:)
 I CÓŻ CHYBA TO WSZYSTKO..... A NIE   !!!
OGROMNIE SIĘ ZA WAMI STĘSKNIŁAM!(CHYBA SIĘ STARZEJĘ ;-p) 

PS. JA MAM JESZCZE MIESIĄC WAKACJI:-p  I POWIEM WAM, ŻE TO CUDOWNE UCZUCIE MIEĆ 3 MIESIĄCE WAKACJI:)
POZDRAWIAM I PONAWIAM PYTANIE: GDZIE BYLIŚCIE NA WAKACJACH?:)

Komentarze

  1. Mnie również dawno nie było na swoim blogu, ale to niestety nie przez wakacje ale natłok pracy :/ W tym roku niestety nie było dane nam wyjechać na wakacje.... Kiedy wracasz do pisania kontynuacji? mam nadzieję że w październiku już nic nie będzie stało na twojej drodze do weny twórczej i pisania :)
    Pozdrawiam i udanego końca wakacji!

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj!!!. Madziu ja także czekam na kontynuację opowiadania. Pozdrawiam Wiktor

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza

Zapraszam do czytania kolejnych wpisów

Miłego dnia:)

Popularne posty z tego bloga

Prezent dla dziewczyny- czyli Walentynki

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Planujesz i zadajesz sobie pytanie- Co kupić dziewczynie?

Oto kilka pożytecznych rad:
Po 1. Weź pod uwagę, co lubi- co myśli facet?- Co lubi??? Małe pieski, świeczki, kino. Panowie czasem stereotypowe myślenie o kobiecie- czy to waszej mamie, przyjaciółce czy dziewczynie to wielki błąd, bo przecież nie kupicie jej małego pieska na prezent. Po 1 lepiej adoptować. Po 2 nie wiesz czy na pewno  chce. Musicie ją trochę poznać wiąże się to bardzo z 2 radą.
Zastanów się, może  o czym Ci ostatnio wspominała, jeśli mówiła ci ze np. popsuła jej się niedawno bransoletka może warto pójść tą drogą i po prostu kupić jej bransoletkę. Jeśli wspominała ze chciałaby pójść na jakiś film kup jej voucher, albo, jeśli powiedziała Ci ze lubi chodzić do teatru lub na koncert zaplanuj wspólne wyjście.

Po 3. Czego nie lubi. Bardzo ważne dla Was- Panowie, jest to, aby dowiedzieć się od kobiety- czego nie lubi, ponieważ chyba chciałbyś aby cieszyła się z prezentu, który jej d…

Część 17

- Aż nie chce mi się wierzyć- powiedziała wzburzona Kasia, - Nawet nie wiem jak to powiedzieć Magdzie.
* Nooo... właśnie. A chcesz jej mówić?- odpowiedziała Monika
- Oczywiście, nie ma wątpliwości, że trzeba jej o tym powiedzieć
* Słuchaj, no wiem, że Adam zawinił przez to co zrobił, ale wiesz co mam wątpliwości
-Monika! musimy jej o tym powiedzieć, to co zrobił jest czymś o czym Magda na sto procent powinna wiedzieć.- krzyknęła Kasia
*No, może i masz rację.
- Posłuchaj a na przykład załóżmy, że zamiast Adama, to byłby Michał. Chciałabyś wiedzieć, że całował się z inną dziewczyną? I to jeszcze  taką, co niby byli w sobie zakochani i tak dalej? Chciałabyś wiedzieć?
* Dobra, już dobra. Przekonałaś mnie. Tak, chciałabym wiedzieć. Nawet nie chcę o tym myśleć. - odpowiedziała Monika.
Kasia czujnym wzorkiem spoglądnęła na Monikę.- Słuchaj ale jak jej to powiedzieć?

****
>Siema bracie!- Krzyknął Michał
- No siema, słuchaj chodźmy może na piwo i pizze, co Ty na to?- Zapytał Adam
> Dobr…

Część 16

*Cześć mamo o co chodziło z tymi listami od Sary?- zapytałem jak tylko mama otworzyła mi drzwi
~ Wiesz, ukrywałam to, ponieważ szczerze nigdy jej nie lubiłam- odpowiedziała a ja nagle zdałem sobie sprawę, że moja własna matka przez całe życie mnie oszukiwała. rąbnęło to na mnie jak grom z jasnego nieba. Mama nadal coś mówiła ale ja stałem i cały czas byłem w szoku. Nagle usłyszałem
~ Adam. Wybacz mi, proszę. Powiedz coś.
* Mamo, przez kilka lat nie przyszło Ci na myśl żeby mi o tym powiedzieć?
~ Dziecko, na początku chciałam Ci powiedzieć. Później zacząłeś własne życie, kilka lat póżniej prawie się żeniłeś...
* Nie mów teraz o niej
~teraz masz dziewczynę i nie widziałam już takiej potrzeby. ale na prawdę Cię przepraszam.
* Muszę to przemyśleć mamo.
~ Rozumiem Cię kochanie. Lepiej powiedz co z tą Twoją dziewczyną, kiedy ją w końcu poznam? to coś poważnego?- znowu zaczęły się te standardowe pytania pomyślałem.
* No, tak jak Ci mówiłem jest nam razem dobrze i wyniki wyszły dobrze, okazał…

Rocznica pisania

Moi drodzy 14 stycznia 2015 roku zaczęła się moja przygoda z pisaniem.
 Dzisiaj widzę jak wiele się zmieniło. Oczywiście nadal popełniam błędy w pisaniu (w życiu czasami też) ale myślę, że nawet osobie z większym doświadczeniem zdarzają się wpadki. Zawsze byłam i jestem zdania, że nigdy nie wolno się poddawać, a moim życiowym cytatem są słowa Św. Augustyna- Dopóki walczysz jesteś zwycięzca. Staram się żyć tymi słowami i nawet w najtrudniejszym okresie mojego życia mimo że, cierpiałam kilkakrotnie i myślę, że nadal będę tonie poddaję się.  Natomiast to, że piszę zawdzięczam kilku osobom, które we mnie od początku wierzyły- nie będę, jak to jest w zwyczaju po kolei ich wymieniać- one wiedzą, że jestem im wdzięczna. Natomiast oprócz mojej przyjaciółki, mojej mamy i kilku innych osób muszę wspomnieć o osobie, która... dała mi pierwsze powiewy pisarskiego wiatru i spowodowała, że zaczęłam oficjalnie publikować.  Jest to bardzo mocno związane z pewnym wydarzeniem. Ci, którzy są ze mną od poc…